Qianxiaozhen Kişiselleştirilmiş Zoo Parmak Izi Bebek Duş Konuk Kitap Doğum Günü Partisi Süslemeleri Çocuklar Yeni Bebek Dekor

Qianxiaozhen Kişiselleştirilmiş Zoo Parmak Izi Bebek Duş Konuk Kitap Doğum Günü Partisi Süslemeleri Çocuklar Yeni Bebek Dekor

l140

Yeni

Stokta var

₺55.30 ₺44.80
Adet

Etiketler: Ucuz Qianxiaozhen Kişiselleştirilmiş Zoo Parmak Izi Bebek Duş Konuk Kitap Doğum Günü Partisi Süslemeleri Çocuklar Yeni Bebek Dekor, Yüksek Kalite Qianxiaozhen Kişiselleştirilmiş Zoo Parmak Izi Bebek Duş Konuk Kitap Doğum Günü Partisi Süslemeleri Çocuklar Yeni Bebek Dekor, Çin İmza Konuk Kitaplar Tedarikçiler.


benzersiz bir ile unutulmaz bir gün bir izlenim bırakın, ve kişisel, yolu kaydetmek için misafirler! interaktif, yaratıcı ve güzel bir gelecek yıllar için beslemek için keepsake! bir masa üzerinde oturur bir sıkıcı ziyaretçi defteri aksine, toplama toz, bu ziyaretçi defteri alternatif duvara asmak için bir sanat eseridir ve takdir günlük.
biz sizin için kişiselleştirin bu bebeğin adı ile ve doğum günü. senin konukların her thumbprints komple yapar! bu eğlenceli aktivite düğünlerde ve özel etkinlikler. yüksek kaliteli su geçirmez tuval üzerinde çizimler yapılır.
30x4 0 cm ------ az 60 konuk parmak izi ve imzalar için mükemmel.
40 x 60 cm ------ 60-150 konuk parmak izi ve imzalar için mükemmel.
60x75 cm ------ 150-300 konuk parmak izi ve imzalar için mükemmel.

Şu an müşteri yorumu bulunmamaktadır.

<

İlgili ürünler