Tonymel yüz bakımı streç Canlandırıcı Özü, taze yağ, 2.7 ml cilt bakımı nemlendirici beyazlatma nemlendirici gözenekleri küçültmek krem

Tonymel yüz bakımı streç Canlandırıcı Özü, taze yağ, 2.7 ml cilt bakımı nemlendirici beyazlatma nemlendirici gözenekleri küçültmek krem

l156

Yeni

Stokta var

₺108.94 ₺43.58
Adet

Etiketler: Ucuz Tonymel yüz bakımı streç Canlandırıcı Özü, taze yağ, 2.7 ml cilt bakımı nemlendirici beyazlatma nemlendirici gözenekleri küçültmek krem, Yüksek Kalite Tonymel yüz bakımı streç Canlandırıcı Özü, taze yağ, 2.7 ml cilt bakımı nemlendirici beyazlatma nemlendirici gözenekleri küçültmek krem, Çin Kremler Tedarikçiler.


Tonymel yüz bakımı streç Canlandırıcı Özü, taze yağ, 2.7 ml cilt bakımı nemlendirici beyazlatma nemlendirici gözenekleri küçültmek krem
yüz bakımı streç Canlandırıcı Özü ( 2.7 ml * 3) * 3 kutuları
Tonymel Özel Meier streç Canlandırıcı Özü (ampuller) içeren: ampul 3 (2.7 ml/şube) özellikler: makyaj, kolay kolay makyaj, uzun ömürlü tutun ve taze yağ kontrolü, nemlendirici beyazlatma.
malzemeler: içeren gül yağı, kollajen, hyaluronik asit, MNF nemlendirici faktör.
etkinlik: anında alerji cilt yüzey koruyucu film, daha kalıcı bir toz makyaj yapmak için su ekleyin, makyaj yüksek kaliteli makyaj oluşturmak için kolay değildir.
uygun için: düğün, düğün günü, modeller gösterisi, fotoğraf sanat fotoğrafları, ziyafet katıldı, korumak için ihtiyaç gibi uzun ömürlü makyaj uygulamaları, ve günlük cilt bakımı.
cilt için: tüm yaş, tüm cilt tipleri, kullanılabilir.
önerilen doz:
fotoğraf çekmek için günün saatini kullanın (veya düğün günü): bir kişisel kullanım bir kutu satın almak. İki bireyler (damat) kullanmak için iki kutu satın.
kullanım iki gün alarak resimler + düğün günü (veya iki gün fotoğraflandı): İki bireyler için iki kutu satın biraz sinir kullanarak, 3 kutuları daha bol.
basit bir ifadeyle, bir makyaj (sadece bir kez bile yarıda hiçbir makyaj makyaj) bir kişi tabii ki de en az 1-2 şişeler makyaj sizin miktarı bakabilirsiniz sanatçı alışkanlığı.
tabii, bol öneriler satın bazı, yeterli değilse, stüdyoda satın almak, fiyat olmayabilir. kullanım sırasında daha az satın almak istiyorsanız yani biraz kaydetmeniz gerekir, ama aynı zamanda can! bu adımları kullanın: temizlik, tonlama, ampuller uygulayın, losyon, makyaj. (bulaşması krem yağlı ciltler için cilt bakım ürünleri önlemek için, tiner emülsiyon veya su özü daha yakın Fitness)
ürün raf ömrü arkasındaki baskılı kutu plastik ambalaj, lütfen dikkat veliler! yanlışlıkla gözyaşı sonra atılır plastik, böylece göremiyorum.
hammadde bitki maddeler, hiçbir stimülasyon. orada hiçbir alerjik reaksiyon alıcılar, normal cilt alerjik değil genellikle vardır. düşünüyorsanız cilt üzerinde çok endişeli bak testi yapılabilir, değilse, bunu kullanarak durdurmak lütfen. şeyler olduğunu hakiki, tedarikçi stüdyo. cilt alerji nedeniyle yetersiz neden kişisel etkileri Ilişkisiz oh. kullanırsanız bu alerji alerji çok ile stüdyoda olacak!
oda sıcaklığında açılmamış ürün gölgede kaydedilebilir. Kaifeng vardır kullanarak bitmiş değil ürün, lütfen kriyojenik koruma katmanı buzdolabında saklanır, yapmak değil çok uzun kısa sürede mağaza için tavsiye edilir, aktif madde başarısızlığı önlemek için.

Şu an müşteri yorumu bulunmamaktadır.

<

İlgili ürünler