NO. LN071 Komik Sticker doktor VR46 Rossi Motosiklet Araba Sticker MOTO GP Yansıtıcı Çıkartmalar Yarış Etiketler

NO. LN071 Komik Sticker doktor VR46 Rossi Motosiklet Araba Sticker MOTO GP Yansıtıcı Çıkartmalar Yarış Etiketler

l82

Yeni

Stokta var

₺28.32 ₺21.26
Adet

Etiketler: Ucuz NO. LN071 Komik Sticker doktor VR46 Rossi Motosiklet Araba Sticker MOTO GP Yansıtıcı Çıkartmalar Yarış Etiketler, Yüksek Kalite NO. LN071 Komik Sticker doktor VR46 Rossi Motosiklet Araba Sticker MOTO GP Yansıtıcı Çıkartmalar Yarış Etiketler, Çin Araba Çıkartmaları Tedarikçiler.


yansıtıcı Araba ve Motosiklet Çıkartmaları ve çıkartmalar
uygulama: pürüzsüz yüzeyi uygula araba/motosiklet/duvar vb dekorasyon.
özelliği: sopa ve kaldırmak kolay, hiçbir yapıştırıcı ikamet; Su Geçirmez; Yansıtıcı.
faydalı Ömür: 3 ~ 5 yıl
boyutu: 5 cm * 8 cm
Renk Farkı hakkında gereksiz yanlış anlamayı önlemek için, aşağıdaki açıklamaları okuyunuz.
İşte 6 farklı sık kullanılan renkler, sol normal ışık altında fotoğraf aldı, sol fotoğraf flaş ışığı altında aynı şeydir ama aldı. sticker yansıtıcı etkisi gösterir.
orada ' ın hiçbir PS techonogy ve bu fotoğrafı değişiklik. Orada bazı renk farkı exsit çünkü yansıtıcı sticker partikülleri malzeme, farklı renk gösterecektir zaman etiket farklı açı yüzey karşılaşırsanız, sıcaklığı, parlaklık ışık. Bu sadece bizim kalitesini yansıtır malzeme.
Hidro sanatlar içinde mağaza, tüm etiket fotoğrafları aldı flaş ışığı altında, tüm yansıtıcı vardır etkisi fotoğraf., ürün aldığınızda bazı renk farkı olabilir. bunu sakıncası Varsa, düşünün lütfen bunu sipariş önce iki kez.
talimatlar: 1. size etiketi uygulamak istediğiniz alanı Temizlemek, hiçbir toz var emin olun. 2. Peal arkasından çıkartması 3. yüzeye Sopa, ve hava kurtulmak. 4. Please haber yok aracınızın bir etiket uygulamak/motosiklet sonra balmumu, balmumu etiket tutkal cılız yapar; ve yağmurlu bir sopa etmeyiniz gün.

Şu an müşteri yorumu bulunmamaktadır.

<

İlgili ürünler